A Pesterzsébet Közbiztonságáért Közalapítvány, a Budapesti Rendőr-főkapitányság XX. és XXIII. Kerületi Rendőrkapitánysága, valamint Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata idén is közösen valósította meg az OviZsaru programot, amelynek célja, hogy a legkisebbeket játékos formában tanítsa a biztonságos közlekedésre, a bűn- és balesetmegelőzésre életkori sajátosságaik figyelembevételével.
A programzáró rendezvényre 2026. május 21-én délelőtt került sor a Csili Művelődési Központban. Állomásról állomásra járva ismerkedtek gyermekeink a biztonságos közlekedés és életvitel alapjaival. Az izgalmas délelőttről sok élménnyel, emléklappal és ajándékkal tértek vissza az óvodába.



