Májusban két délelőttön 10 nagycsoportos gyermekünk részt vett a Bozsik fesztiválon az ESMTK utánpótlás pályáján. Az OTP Bozsik Intézményi Program nem a versenyről szól – hanem arról, hogy a gyerekek élvezzék a játékot, fejlődjenek, együtt legyenek. A mozgásban gazdag, játékokkal teli sportnapokon ügyesen helyt álltak a gyermekeink, sok élménnyel, egy focis ajándékkal és egy kis finomsággal, jól elfáradva tértek vissza az óvodába.